| Product Name | 3 Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 350 ~ 400W |
| Dimension | 1800*800*800mm; 2100*800*800mm |
| Product Name | 3 Door Under Counter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 300 ~ 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | 2 Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | 3 Door Upright Display Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -20 ℃ |
| Power | 110W |
| Volume | 1500L |
| Door Type | Three Layer Glass With Heating Film |
| Product Name | 3 Door Upright Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 650W |
| Volume | 1500L Commercial Stainless Steel Refrigerator Freezer |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Upright Glass Door Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 800W |
| Volume | 1000L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 360W |
| Volume | 1000L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Single Upright Fridge Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 260W |
| Volume | 500L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Single Upright Fridge Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 260W |
| Volume | 500L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | 6 Door Commercial Stainless Steel Refrigerator Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1800*760/800*2000mm |
| Temperature | 2~ 10℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 880W |
| Volume | 1600L |