| Product Size | 1500*800*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 900*500*800mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 450W |
| Compressor | Secop / Embraco |
| Product Size | 1500*800*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 1090W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 1090W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*800*1350mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 1000W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*780*1370mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*780*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 720W |
| Compressor | Secop(Embraco) |