| Product Name | Single Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 585*605*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 360L |
| Product Name | 3 Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1710*720*2063mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1500L |
| Product Name | Three Glass Door Display Chiller |
|---|---|
| Product Size | 1880*720*2000mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1600L |
| Product Name | Double Side Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | 5 Glass Door Display Cooler |
|---|---|
| Product Size | 3100*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 2500L |
| Product Size | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 208L |
| Power | 190W |
| Product Size | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 208L |
| Power | 190W |
| Application | Convenience Store/Bars |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Voltage (V) | 220V/50-60HZ,110V/60HZ(optional) |
| Power (W) | 220V |
| Volume | 330L |
| Application | Restaurants, Cafes, Bars,even Home. |
|---|---|
| Dimensions (L*W*H) (mm) | 900*535*830mm |
| Compressor | Brand Compressor(optional) |
| Refrigerant | R134A |
| Voltage (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(optional) |
| Product Name | 2 Glass Door Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Cooler |
| Volume | 1000L Glass Door Fridge |