| Ice Production | 500kgs~1000kgs/24hours Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs Ice Cube |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 684 Ice Cube Tray |
| Voltage | 220V,380V |
| Ice Production | 1000kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 798 Ice Cubes Tray |
| After-sales Service Provided | Online Support,Free Spare Parts,Video Technical Support |
| Product Size | 430*700*800mm |
|---|---|
| Ice Production | 40kg/24hours |
| Ice Storage | 15kg |
| Cooling System | Water Cooling |
| Power | 320W |
| Product Size | 530*700*800mm |
|---|---|
| Ice Production | 60kg/24hours |
| Ice Storage | 20kg |
| Cooling System | Water Cooling |
| Power | 380W |
| Ice Production | 680kg/24hours Commerical Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs |
| Power | 2800W |
| Ice Tray | 468 Ice Cubes Tray |
| Cooling Way | Air Cooling,Water Cooling |
| Ice Production | 500kg/24hours Commerical Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1860W |
| Ice Tray | 399 Ice Cubes Tray |
| Cooling Way | Air Cooling,Water Cooling |
| Ice Production | 454kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1860W Ice Cube Making Machine |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Size | 22*22*22mm,can Be Customized |
| Ice Production | 350kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1350W Ice Cube Making Machine |
| Ice Tray | 306 Ice Cubes Tray |
| Condition | New |
| Ice Production | 315kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1350W Ice Cube Machine Automatic |
| Ice Tray | 234 Ice Cubes Tray |
| Condition | New |
| Ice Production | 225kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1180 W Ice Machine Cube |
| Ice Tray | 198 Ice Cubes Tray |
| Dimension | 770*830*1720mm |