| Product Size | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 450L Wine Display Cooler |
| Power | 140w |
| Product Size | 595*530*1615mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 270L Wine Display Cooler |
| Power | 135w |
| Product Size | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 188L Wine Refrigerator |
| Power | 105w |
| Product Size | 595*530*1615mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 270L Wine Display Cooler |
| Power | 135w |
| Product Size | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 600L Wine Display Cooler |
| Power | 220w |
| Product Size | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 600L Wine Display Cooler |
| Power | 220w |
| Product Size | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 450L Wine Display Cooler |
| Power | 140w |
| Product Size | 595*530*1615mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 270L Wine Display Cooler |
| Power | 135w |
| Product Size | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 188L Wine Refrigerator |
| Power | 105w |
| Product Size | 595*600*845mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 150L Wine Cooler |
| Power | 105w |