| Product Name | Three Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 250 ~ 300W |
| Door Type | 3 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 380W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Product Name | 2 Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | 3 Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 350 ~ 400W |
| Dimension | 1800*800*800mm; 2100*800*800mm |
| Product Name | Single Door Under Counter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200L |
| Power | 200W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | Salad Bar Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling / Direct Cooling |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 200 ~ 300W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | 2 Door Under Counter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ For Undercounter Chiller |
| Volume | 250L |
| Power | 400W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | 3 Door Under Counter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 300 ~ 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling |