| Product Size | 1500*780*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 720W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W Bakery Display Fridge |
| Compressor | Secop(Embraco)/Donper |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*660*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 400L Bakery Refrigerator |
| Power | 760W |
| Product Size | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 1090W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*760*1250 / 1500 Mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 720~820W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 400L Bakery Refrigerator |
| Power | 650W |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling System | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Product Size | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 650W |
| Compressor | Secop(Embraco) |