| Product Name | Commercial Juice Dispenser With Tap |
|---|---|
| Machine Size | 580*460*700mm |
| Capacity | 10L*4 |
| Power | 380W Commercial Juice Dispenser |
| Weight | 42kgs |
| Product Name | Automatic Juice Dispenser |
|---|---|
| Machine Size | 490*460*700mm |
| Capacity | 10L*3 |
| Power | 320W |
| Weight | 35kgs |
| Product Name | Automatic Juice Dispenser |
|---|---|
| Machine Size | 490mm*460mm*700mm |
| Capacity | 10L*3 |
| Power | 320W |
| Weight | 35kgs |
| Product Name | Commercial Cold Beverage Dispenser |
|---|---|
| Machine Size | 510*470*750mm |
| Capacity | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Power | 180~380W |
| Weight | 29kgs-47kgs |