| Product Name | 2 Door Upright Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 210W |
| Volume | 500L |
| Cooling Way | Air Cooling |
| Product Name | Single Upright Fridge Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 260W |
| Volume | 500L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Single Door Upright Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 250W |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Storage And Fresh Food In Kitchen |
| Product Name | 2 Door Upright Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 300W |
| Cooling Way | Air Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ Or -18~ -22℃ |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling/ Static Cooling |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Refrigerant | R404a/r134a/r290a |
| Application | Storage And Display Food |
| Product Name | Single Door Upright Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 300W |
| Volume | 500L |
| Dimension | 600*800*2000mm |
| Product Name | 3 Door Under Counter Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | Single Upright Fridge Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 260W |
| Volume | 500L |
| Door Type | Glass Door |