| Product Name | Ice Cream Showcase Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ Ice Cream Showcase Freezer |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Ice Cream Showcase Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1310*680*790mm |
| Temperature | -18~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling Ice Cream Display Freezer |
| Compressor | Embraco |
| Product Name | Ice Cream Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*960*1300mm |
| Temperature | -16~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Upright Ice Cream Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1800*700*2130mm |
| Temperature | -18~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh /Embraco/Secop |
| Product Name | Ice Cream Display Counter |
|---|---|
| Product Size | 1200*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Ice Cream Showcase Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1500*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ Ice Cream Showcase Freezer |
| Cooling Mode | Fan Cooling Ice Cream Showcase Freezer |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Ice Cream Scoop Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1500*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ Ice Cream Display Freezer |
| Cooling Mode | Fan Cooling Ice Cream Display Freezer |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Ice Cream Showcase Display Freezers |
|---|---|
| Product Size | 1500*1130*1350mm |
| Temperature | -16~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |