| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Door | 4pcs For A Side, Total 8pcs |
| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Door | 4pcs |
| Product Name | 5 Glass Door Display Cooler |
|---|---|
| Product Size | 3100*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 2500L |
| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Door | Double Glazed Glass With Aluminum Door Frame |
| Product Name | Double Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 360W |
| Volume | 1000L |
| Door Type | Glass Door |