| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |
| Product Name | Multideck Vertical Merchandiser |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | Customized |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | Customized |
| Product Name | Supermarket Refrigeration Equipments Open Refrigrator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 2250L |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 5000*980*2100mm |
| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |
| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |