| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Temperature | -5 ~ +5 ℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 320W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Temperature | -16 ~ -20 ℃ Or Dual Temperature |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Secop |
| Refrigerant | R404a |
| Application | For Frozen Dough In Bakery Shop |
| Temperature | 2~ 8 / -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Baking Tray | 28 Pcs |
| Condition | New |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330 L |
| Product Name | Undercounter Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 1500*600*800+50 Mm |
| Temperature | 0 ~ 5℃ |
| Cooling Type | Ventilized / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Size | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Product Name | Stainless Steel Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |