| Product Name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ For Undercounter Chiller |
| Volume | 260L |
| Power | 320W |
| Cooling Type | Ventilized Cooling / Fan Cooling Refrigeraton |
| Product Name | 6 Drawers Undercounter Chiller |
|---|---|
| Product Size | 1800*750*800+100 Mm |
| Temperature | 0 ~ 5℃ |
| Cooling Type | Ventilized / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Name | Counter Table |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ |
| Volume | 900L |
| Power | 680W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Product Name | 1.8M Salad Worktable |
|---|---|
| Temperature | 0~ +10 ℃ For Salad Table |
| Volume | 350L |
| Power | 380W |
| Cooling Type | Ventilized Cooling / Fan Cooling Refrigeraton |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 600*800*850mm |
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Compressor | Embraco / Secop / GMCC |
| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1800*760*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ |
| Volume | 500L |
| Power | 480W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Product Name | Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 380W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |