| Product Size | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Daily Production | 100 Kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 72kgs |
| Gross Weight | 78 Kgs |
| Product Name | 25kg/24hrs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Daily Production | 25kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Ice Number/time | 16 Pcs Of Bullet Ice |
| Cooling Way | Fan Cooling |
| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Machine |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Product Name | 26kg/24hrs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Daily Production | 26kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Gross Weight | 31 Kgs |
| Compressor | Secop |
| Product Name | Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 90kgs / 24hours Bullet Ice Cube Maker |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 71kgs |
| Product Name | 100 Kgs Bullet Shape Ice Maker Making Machine |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 100kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 72kgs |
| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Product Name | Bullet Cube Ice Machine |
|---|---|
| Product Size | 398*542*682mm |
| Daily Production | 50kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Ice Number/time | 24 Pcs Of Bullet Ice |
| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Product Name | 120 Kgs Ice Maker Bullet Shape |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |