| Product Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W Bakery Display Fridge |
| Compressor | Secop(Embraco)/Donper |
| Product Name | Undercounter Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 1500*600*800+50 Mm |
| Temperature | 0 ~ 5℃ |
| Cooling Type | Ventilized / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Size | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 138L Bar Fridge |
| Power | 160W Bar Fridge |
| Product Size | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Temperature | -16 ~ -20 ℃ Or Dual Temperature |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Secop |
| Refrigerant | R404a |
| Application | For Frozen Dough In Bakery Shop |
| Temperature | 2~ 8 / -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Baking Tray | 28 Pcs |
| Condition | New |
| Product Name | Salad Bar Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200L |
| Power | 200W |
| Cooling Type | Fan Cooling / Direct Cooling |
| Product Size | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 138L Bar Fridge |
| Power | 160W Bar Fridge |
| Product Size | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 138L Bar Fridge |
| Power | 160W Bar Fridge |
| Product Name | Deli Display Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ Commercial Fridge Freezer |
| Volume | 150L |
| Cooling Type | Fan Cooling Commercial Fridge Freezer |
| Comprssor | Panasonic |