| Product Name | Salad Display Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| After-sales Service | 1 Year |
| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Temperature | -5 ~ +5 ℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 320W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Size | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Product Size | 900*870*520mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 218L |
| Power | 190W |
| Product Name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ For Undercounter Chiller |
| Volume | 250L |
| Power | 400W |
| Cooling Type | Fan Cooling |