| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 320W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling System | Air Cooling |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Temperature | -5 ~ +5 ℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 320W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Application | Restaurants, Cafes, Bars |
|---|---|
| Dimensions (L*W*H) (mm) | 560*585*880mm |
| Compressor | Brand Compressor(optional) |
| Voltage (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(optional) |
| Power (W) | 160W |
| Product Name | 4 Door Upright Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 300W |
| Volume | 1000L |
| Cooling Way | Air Cooling |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330 L |
| Product Name | Ice Cream Scoop Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1500*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ Ice Cream Display Freezer |
| Cooling Mode | Fan Cooling Ice Cream Display Freezer |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |