| Product Name | Salad Bar Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200L |
| Power | 200W |
| Cooling Type | Fan Cooling / Direct Cooling |
| Product Name | Single Door Under Counter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200L |
| Power | 200W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Temperature | -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Baking Tray | 28 Pcs |
| Power | 600w |
| Product Name | Salad Bar Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 300L |
| Power | 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling / Direct Cooling |
| Temperature | 2~ 8 / -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Baking Tray | 28 Pcs |
| Condition | New |
| Product Name | Three Glass Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 350 ~ 400W |
| Door Type | 3 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | Three Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 250 ~ 300W |
| Door Type | 3 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 200 ~ 300W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | 2 Door Under Counter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |