| Product Name | Salad Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 400W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | Table Top Salad Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 120W |
| Cooling Type | Direct Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | 3 Door Under Counter Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | 3 Door Salad Display Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| After-sales Service | 1 Year |
| Product Name | Salad Display Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| After-sales Service | 1 Year |
| Product Name | Stainless Steel Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | Under Counter Refrigerator With 4 Drawer |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 200 ~ 300W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | Undercounter Fridge Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ / 2~ 8℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | Commercial Stainless Steel Upright Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ |
| Power | 900W |
| Volume | 1300L |
| Door Type | Sliding Glass Door |
| Product Name | Ice Cream Fridge Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1500*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -25℃ Ice Cream Fridge Display Freezer |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |