| Product Size | 865*855*1750mm |
|---|---|
| Temperature | -25~ -40℃ |
| Cooling System | Air Cooling |
| Compressor | Tecumseh / Donper |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Product Size | 865*855*1750mm |
|---|---|
| Temperature | -25~ -40℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 2400w For Flash Freezer |
| Compressor | Tecumseh / Donper |
| Product Name | 2 Door Upright Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 300W |
| Cooling Way | Air Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Product Size | 865*855*2100mm |
|---|---|
| Temperature | -25~ -40℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 2550w For Quicking Freezer |
| Compressor | Tecumseh / Donper |
| Product Name | Pizza Prep Table |
|---|---|
| Product Size | 1365*700*980mm |
| Door Number | 3 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Product Name | Pizza Counter |
|---|---|
| Product Size | 900*700*970mm |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Cooling Type | Static Cooling/fan Cooling |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ Or -18~ -22℃ |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling/ Static Cooling |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Refrigerant | R404a/r134a/r290a |
| Application | Storage And Display Food |
| Product Name | Salad Bar Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Cooling Type | Static Cooling/fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| After-sales Service | 1 Year |
| Product Name | Pizza Prep Table |
|---|---|
| Product Size | 1365*700*980mm |
| Door Number | 3 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Product Name | Pizza Prep Table Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 900*700*980mm |
| Door Number | 2 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |