| Ice Production | 135kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 150kg |
| Ice Head Size | 560*600*570mm |
| Ice Bin Size | 560*830*1050mm |
| Power | 750 W |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ Or 115V/60HZ |
| Dimension | 760*830*1900 |
| Capacity | 454kgs/day |
| Power | 1860W |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
|---|---|
| Capacity | 20KG/24H |
| Storage | 15Kg |
| Ice Tray | 4*9 |
| Compressor | Chinese Brand |
| Ice Shape | Bullet |
|---|---|
| Voltage | 220V/110V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Power | 2850W |
| Weight | 260kg |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/1N/50HZ |
| Dimension | 660*680*980mm |
| Capacity | 90kgs |
| Power | 0.618kw |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/1N/50HZ |
| Dimension | 660*680*980mm |
| Capacity | 90kgs |
| Power | 0.618kw |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimension | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |