| Ice Shape | Cube/dice |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 380v/50hz/3p |
| Dimension | 760*830*1900mm |
| Daily Capacity | 900kgs/day |
| Power | 1.86kw |
| Product Name | 25kg/24hrs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Daily Production | 25kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Ice Number/time | 16 Pcs Of Bullet Ice |
| Cooling Way | Fan Cooling |
| Product Name | 26kg/24hrs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Daily Production | 26kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Gross Weight | 31 Kgs |
| Compressor | Secop |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220v/50hz/1p |
| Dimension | 4561930*1910 |
| Capacity | 681kgs/day |
| Power | 2800W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz/3Ph |
| Dimension | 1230*930*2040 |
| Ice Storage Capacity | 480KG |
| Power | 3680W |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Dimension | 540*580*860mm |
| Power | 2850W |
| Weight | 260kg |
| Refrigerant | R22/404a |
| Ice Shape | Bullet |
|---|---|
| Voltage | 220V/50~60Hz;110V/50~60Hz |
| Dimensions | 548*611*823mm |
| Ice Storage Capacity | 13kgs |
| Daily Production | 50KG |
| Ice Production | 500kg/24hours Commerical Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1860W |
| Ice Tray | 399 Ice Cubes Tray |
| Cooling Way | Air Cooling,Water Cooling |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |