| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Ice Production | 350kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1350W Ice Cube Making Machine |
| Ice Tray | 306 Ice Cubes Tray |
| Condition | New |
| Product Size | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ice Production | 90kg/24hours Ice Machine Cube |
| Ice Storage | 45kg |
| Cooling System | Air Cooling |
| Power | 600 W |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Dimension | 540*580*860mm |
| Power | 2850W |
| Weight | 260kg |
| Refrigerant | R22/404a |
| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Machine |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Ice Shape | Cube/dice |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Product Size | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ice Production | 128kg/24hours Cube Ice Maker |
| Ice Storage | 45kg |
| Cooling System | Air Cooling Commercial Ice Cube Maker |
| Power | 650W |
| Ice Production | 680kg/24hours Commerical Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs |
| Power | 2800W |
| Ice Tray | 468 Ice Cubes Tray |
| Cooling Way | Air Cooling,Water Cooling |