| Product Size | 530*600*820mm |
|---|---|
| Ice Production | 54kg/24hours |
| Ice Storage | 26kg |
| Cooling System | Fan Cooling Ice Cube Maker |
| Power | 400W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220v/50hz/1p |
| Dimension | 4561930*1910 |
| Capacity | 681kgs/day |
| Power | 2800W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 380v/50hz/3p |
| Dimension | 760*830*1900mm |
| Daily Capacity | 900kgs/day |
| Power | 1.86kw |
| Ice Production | 500kg/24hours Commerical Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1860W |
| Ice Tray | 399 Ice Cubes Tray |
| Cooling Way | Air Cooling,Water Cooling |
| Ice Production | 500kgs~1000kgs/24hours Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs Ice Cube |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 684 Ice Cube Tray |
| Voltage | 220V,380V |
| Ice Production | 225kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1180 W Ice Machine Cube |
| Ice Tray | 198 Ice Cubes Tray |
| Dimension | 770*830*1720mm |
| Product Size | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ice Production | 128kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
| Ice Storage | 45kg |
| Cooling System | Air Cooling Ice Cube Making Machine |
| Power | 650 W |
| Ice Production | 135kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 150kg |
| Ice Head Size | 560*600*570mm |
| Ice Bin Size | 560*830*1050mm |
| Power | 750 W |
| Product Size | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ice Production | 90kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
| Ice Storage | 45kg |
| Cooling System | Air Cooling Commercial Ice Cube Maker |
| Power | 600 W |
| Product Size | 530*600*820mm |
|---|---|
| Ice Production | 68kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
| Ice Storage | 26kg |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Power | 420 W |