| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Ice Production | 180kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 150 Kgs |
| Power | 800 W |
| Ice Tray | 182 Ice Cubes Tray |
| Warranty | 1 Year |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz/3Ph |
| Dimension | 1230*930*2040 |
| Ice Storage Capacity | 480KG |
| Power | 3680W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ Or 115V/60HZ |
| Dimension | 760*830*1900 |
| Capacity | 454kgs/day |
| Power | 1860W |
| Product Size | 430*700*800mm |
|---|---|
| Ice Production | 40kg/24hours |
| Ice Storage | 15kg |
| Cooling System | Water Cooling |
| Power | 320W |
| Product Size | 430*550*800mm |
|---|---|
| Ice Production | 36kg/24hours |
| Ice Storage | 15kg |
| Cooling System | Fan Cooling Ice Cube Maker |
| Power | 380W |
| Ice Production | 315kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1350W Ice Cube Machine Automatic |
| Ice Tray | 234 Ice Cubes Tray |
| Condition | New |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |
| Ice Production | 1000kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 798 Ice Cubes Tray |
| After-sales Service Provided | Online Support,Free Spare Parts,Video Technical Support |
| Ice Production | 454kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1860W Ice Cube Making Machine |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Size | 22*22*22mm,can Be Customized |