| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220v/50hz/1p |
| Dimension | 4561930*1910 |
| Capacity | 681kgs/day |
| Power | 2800W |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 380v/50hz/3p |
| Dimension | 760*830*1900mm |
| Daily Capacity | 900kgs/day |
| Power | 1.86kw |
| Ice Shape | Cube/dice |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Dimension | 540*580*860mm |
| Power | 2850W |
| Weight | 260kg |
| Refrigerant | R22/404a |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimension | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Ice Production | 500kgs~1000kgs/24hours Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs Ice Cube |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 684 Ice Cube Tray |
| Voltage | 220V,380V |
| Product Name | Flake Ice Maker |
|---|---|
| Ice Head Size | 1000*700*600mm |
| Ice Bin Size | 1040*1000*1800mm |
| Daily Production | 500kgs / 24hours |
| Ice Storage | 300 Kgs |
| Product Name | Ice Flake Machine |
|---|---|
| Ice Head Size | 1000*700*790mm |
| Ice Bin Size | 1040*1000*2000mm |
| Daily Production | 1000kgs / 24hours |
| Ice Storage | 300 Kgs |
| Ice Production | 350kg/24hours |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1350W Ice Cube Making Machine |
| Ice Tray | 306 Ice Cubes Tray |
| Condition | New |
| Product Name | Flake Ice Machine For Fish |
|---|---|
| Ice Head Size | 1400*950*1000mm |
| Ice Bin Size | 1400*1400*2300mm |
| Daily Production | 1500kgs / 24hours |
| Ice Storage | 500 Kgs |