| Product Name | Flake Ice Machine |
|---|---|
| Ice Head Size | 2000*1600*1280mm |
| Daily Production | 4000kgs / 24hours |
| Cooling Mode | Air Cooled / Water Cooled |
| Compressor | Copeland /Bitzer/Bock |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Product Name | Bullet Cube Ice Machine |
|---|---|
| Product Size | 398*542*682mm |
| Daily Production | 50kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Ice Number/time | 24 Pcs Of Bullet Ice |
| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/1N/50HZ |
| Dimension | 660*680*980mm |
| Capacity | 90kgs |
| Power | 0.618kw |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/1N/50HZ |
| Dimension | 660*680*980mm |
| Capacity | 90kgs |
| Power | 0.618kw |
| Product Name | Flake Ice Maker |
|---|---|
| Ice Head Size | 1500*1100*1045mm |
| Ice Bin Size | 1500*1400*2350mm |
| Daily Production | 2000kgs / 24hours |
| Ice Storage | 500 Kgs |
| Ice Shape | Cube |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ Or 115V/60HZ |
| Dimension | 760*830*1900 |
| Capacity | 454kgs/day |
| Power | 1860W |
| Product Name | Flake Ice Maker |
|---|---|
| Ice Head Size | 1000*700*600mm |
| Ice Bin Size | 1040*1000*1800mm |
| Daily Production | 300kgs / 24hours |
| Ice Storage | 150 Kgs |
| Product Name | Flake Ice Machine |
|---|---|
| Ice Head Size | 1700*1200*1200mm |
| Ice Bin Size | 1700*1650*2650mm |
| Daily Production | 3000kgs / 24hours |
| Ice Storage | 1500 Kgs |