| Product Name | 100 Kgs Bullet Shape Ice Maker Making Machine |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 100kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 72kgs |
| Product Size | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Daily Production | 100 Kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 72kgs |
| Gross Weight | 78 Kgs |
| Product Name | 25kg/24hrs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Daily Production | 25kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Ice Number/time | 16 Pcs Of Bullet Ice |
| Cooling Way | Fan Cooling |
| Product Name | 26kg/24hrs Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Daily Production | 26kg/24 Hours |
| Ice Storage | 7 Kgs |
| Gross Weight | 31 Kgs |
| Compressor | Secop |
| Product Name | 120 Kgs Bullet Ice Machine |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 120kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 76kgs |
| Product Name | Bullet Ice Cube Maker |
|---|---|
| Product Size | 682*610*1050mm |
| Daily Production | 90kgs / 24hours Bullet Ice Cube Maker |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 71kgs |
| Ice Shape | Bullet |
|---|---|
| Voltage | 220V/50~60Hz;110V/50~60Hz |
| Dimensions | 548*611*823mm |
| Ice Storage Capacity | 13kgs |
| Daily Production | 50KG |
| Ice Shape | Bullet |
|---|---|
| Voltage | 220V/110V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Power | 2850W |
| Weight | 260kg |
| Product Name | Flake Ice Maker |
|---|---|
| Ice Head Size | 1700*1200*1100mm |
| Ice Bin Size | 1700*1650*2650mm |
| Daily Production | 2500kgs / 24hours |
| Ice Storage | 1500 Kgs |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
|---|---|
| Capacity | 20KG/24H |
| Storage | 15Kg |
| Ice Tray | 4*9 |
| Compressor | Chinese Brand |