| Product Size | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 138L Bar Fridge |
| Power | 160W Bar Fridge |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |
| Application | Convenience Store/Bars |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Voltage (V) | 220V/50-60HZ,110V/60HZ(optional) |
| Power (W) | 220V |
| Volume | 330L |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling System | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Salad Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 400W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Product Name | Single Glass Door Beverage Cooler |
|---|---|
| Product Size | 600*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 450L |