| Product Size | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling System | Air Cooling |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 800W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 650W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ Or -18~ -22℃ |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling/ Static Cooling |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Refrigerant | R404a/r134a/r290a |
| Application | Storage And Display Food |
| Product Size | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 400L Bakery Refrigerator |
| Power | 650W |