| Product Name | Supermarket Refrigeration Equipments Refrigerated Multideck Glass Door Cooler |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1600L |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 3000*1000*2100mm |
| Temperature | -2~ +4℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Three Swing Door |
| Product Name | Reach In Refrigerator 3 Doors |
|---|---|
| Size | 1800*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Product Name | Three Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 250 ~ 300W |
| Door Type | 3 Pcs Of Glass Door |
| Temperature | -2~ +4℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Three Swing Door |
| Product Size | 1350*530*850mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Product Name | One Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 600*700*2000mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 500L |
| Product Size | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Product Size | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 800W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 950W |
| Compressor | Secop(Embraco) |