| Product Name | Ice Cream Cake Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Convenience Store Display Cooler |
|---|---|
| Size | 1800*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Beverage Glass Door Refrigerator |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Door | Double Glazed Glass With Aluminum Door Frame |
| Temperature | +2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Swing Door |
| Product Size | 1200*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 650W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Double Upright Glass Door Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 800W |
| Volume | 1000L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Door Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 1200*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 800L |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |
| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Double Side Three Swing Door, Total 6pcs |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 200 ~ 300W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |