| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Product Size | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 800W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 800W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 950W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 650W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 1090W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Ice Cream Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*960*1300mm |
| Temperature | -16~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |
| Product Name | Ice Cream Display Cabinets |
|---|---|
| Product Size | 1500*1130*1350mm |
| Temperature | -18~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh |