| Temperature | 2 ~ 10 ℃ Or -18~ -22℃ |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling/ Static Cooling |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Refrigerant | R404a/r134a/r290a |
| Application | Storage And Display Food |
| Product Name | Salad Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 400W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Material | 201 / 304 Stainless Steel |
| Application | Restaurants, Cafes, Bars |
|---|---|
| Dimensions (L*W*H) (mm) | 560*585*880mm |
| Compressor | Brand Compressor(optional) |
| Voltage (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(optional) |
| Power (W) | 160W |
| Product Size | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 400L Bakery Refrigerator |
| Power | 650W |
| Product Size | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |
| Temperature | -16 ~ -20 ℃ Or Dual Temperature |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Secop |
| Refrigerant | R404a |
| Application | For Frozen Dough In Bakery Shop |
| Product Size | 695*690*1890mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 600L Wine Display Cooler |
| Power | 220w |
| Product Size | 595*690*1795mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 450L Wine Display Cooler |
| Power | 140w |
| Product Size | 1350*530*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Direct Cooling |
| Volume | 330L |
| Power | 250W |