| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling System | Air Cooling |
| Product Name | Under Counter Fridge |
|---|---|
| Dimensions (L*W*H) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Compressor | Wanbao/Embraco/Secop |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage (V) | 220V/50-60HZ(optional),110V/60Hz |
| Product Size | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 650W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Walk In Cooler Freezer |
|---|---|
| Temperature | 0 ~ 10 ℃ |
| Walk In Cooler Panels | 75mm, 100mm, 150mm Thickness |
| Panel Material | Painted Steel, Sus304 |
| Type | Air Cooler Walk In Cooler Freezer |
| Product Size | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 400L Bakery Refrigerator |
| Power | 650W |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W |
| Compressor | Secop(Embraco) |