| Product Size | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 1090W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Walk In Cooler With 4 Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Comprssor | Copeland |
| Application | Display Drink, Beer, Fruit, Vegetable Etc In Supermarket |
| Glass Door Number | Any Doors Can Be Customized |
| Product Name | Upright Display Fridge Glass Door |
|---|---|
| Product Size | 600*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Glass Door Display Cooler |
| Volume | 450L |
| Product Name | Outdoor Walk In Cooler |
|---|---|
| Temperature | 0 ~ 10 ℃ |
| Walk In Cooler Panels | 75mm, 100mm, 150mm Thickness |
| Type | Air Cooler Commercial Walk In Cooler |
| Fan Motor | Coppe With Fin-type |
| Product Name | Deli Display Fridge |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ Commercial Fridge Freezer |
| Volume | 150L |
| Cooling Type | Fan Cooling Commercial Fridge Freezer |
| Comprssor | Panasonic |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling System | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Product Name | Island Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Refrigerant | R404A |
| Type | Air Cooler |
| Product Name | Pizza Prep Table |
|---|---|
| Product Size | 1365*700*980mm |
| Door Number | 3 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Product Size | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 860W |
| Compressor | Secop(Embraco) |