| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Double Side Three Swing Door, Total 6pcs |
| Product Name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ For Undercounter Chiller |
| Volume | 250L |
| Power | 400W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | Island Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ Commercial Fridge Fridge |
| Cooling Type | Fan Cooling Commercial Fridge Freezer |
| Comprssor | Tecumseh |
| Refrigerant | R404A |
| Product Size | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 188L Wine Refrigerator |
| Power | 105w |
| Product Name | Deep Freezer Frozen Food Island Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ Supermarket Refrigeration Equipment |
| Cooling Type | Fan Cooling Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Tecumseh |
| Refrigerant | R404A |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350*535*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330L |
| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Double Door |
| Temperature | 2~ 8 / -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Baking Tray | 28 Pcs |
| Condition | New |
| Product Size | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Pizza Prep Table Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 900*700*980mm |
| Door Number | 2 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |