| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Color | White |
| Interior Light | Yes |
| Interior Shelves | 3 |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1800*760*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Size | 1500*760*1250 / 1500 Mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 720~820W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1220*760*1980mm |
| Temperature | -24~ -30℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Ice Production | 500kgs~1000kgs/24hours Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Bin Storage | 480 Kgs Ice Cube |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 684 Ice Cube Tray |
| Voltage | 220V,380V |
| Ice Production | 500kgs Icemachine |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs Ice Cube |
| Power | 1860W |
| Ice Tray | 19*21 Ice Cube Tray |
| Voltage | 220V,50·60Hz |
| Ice Production | 500kgs~1000kgs/24hours Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 480 Kgs Ice Cube |
| Power | 3680W |
| Ice Tray | 684 Ice Cube Tray |
| Voltage | 220V,380V |
| Temperature | -16 ~ -20 ℃ Or Dual Temperature |
|---|---|
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Secop |
| Refrigerant | R404a |
| Application | For Frozen Dough In Bakery Shop |