| Ice Shape | Cube/dice |
|---|---|
| Voltage | 220V/380V |
| Dimensions | 1250*840*1980mm |
| Capacity | 40-880kg |
| Power | 2850W |
| Product Name | 5ft Self Service Meat Deli Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ Supermarket Refrigeration Equipments |
| Volume | 100L |
| Cooling Type | Fan Cooling Supermarket Refrigeration Equipments |
| Comprssor | Panasonic |
| Product Name | Pizza Prep Table |
|---|---|
| Product Size | 1365*700*980mm |
| Door Number | 3 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Product Name | Open Display Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 870L |
| Power | 1896W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 450L Glass Door Fridge |
| Product Name | Island Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| Refrigerant | R404A |
| Type | Air Cooler |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*1980mm |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 610*760*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ / -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 800L |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling System | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |