| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 600*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 280L Glass Door Fridge |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 600*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 300L Glass Door Fridge |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |
| Product Size | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 208L |
| Power | 190W |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330 L |
| Temperature | -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Baking Tray | 28 Pcs |
| Power | 600w |
| Product Name | 2 Door Undercounter Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~8 ℃ |
| Volume | 250 L |
| Power | 250W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*1980mm |
| Temperature | -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Size | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Daily Production | 100 Kgs / 24hours |
| Ice Storage | 55 Kgs |
| Net Weight | 72kgs |
| Gross Weight | 78 Kgs |