| Product Name | Pizza Prep Table |
|---|---|
| Product Size | 1365*700*980mm |
| Door Number | 3 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling System | Air Cooling |
| Product Name | 3 Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 350 ~ 400W |
| Dimension | 1800*800*800mm; 2100*800*800mm |
| Product Name | 2 Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Cooling Type | Fan Cooling |
| Product Name | 3 Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1710*720*2063mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1500L |
| Product Name | Automatic Juice Dispenser |
|---|---|
| Machine Size | 490mm*460mm*700mm |
| Capacity | 10L*3 |
| Power | 320W |
| Weight | 35kgs |
| Product Name | Automatic Juice Dispenser |
|---|---|
| Machine Size | 490*460*700mm |
| Capacity | 10L*3 |
| Power | 320W |
| Weight | 35kgs |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Weight | 400 Lbs |
| Certifications | ETL, NSF |
| Ice Production | 454kg/24hours |