| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1900*950*2050mm |
| Temperature | -1~ 8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1900*950*2050mm |
| Temperature | -1~ 8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | Blast Freezer |
|---|---|
| Product Size | 810*1050*2250mm |
| Temperature | -40℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | 2 Glass Door Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 1000L Glass Door Fridge |
| Product Name | Upright Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*760*2000mm |
| Temperature | -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | Fruit And Vegetable Open Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 600L |
| Power | 1850W |
| Comprssor | Panasonic |
| Product Name | Chest Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Secop |
| Refrigerant | 290 |
| Color | White/ Dark Gray |
| Ice Production | 225kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
|---|---|
| Ice Storage | 250 Kgs |
| Power | 1180 W Ice Machine Cube |
| Ice Tray | 198 Ice Cubes Tray |
| Dimension | 770*830*1720mm |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1860*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 600L Glass Door Fridge |
| Product Size | 680*690*1000mm |
|---|---|
| Ice Production | 128kg/24hours Commercial Ice Cube Maker |
| Ice Storage | 45kg |
| Cooling System | Air Cooling Ice Cube Making Machine |
| Power | 650 W |