| Product Name | 3 Glass Door Supermarket Display Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1800*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1500L |
| Product Name | Commercial Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Size | 2500*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Product Name | 3 Door Upright Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 650W |
| Volume | 1500L Commercial Stainless Steel Refrigerator Freezer |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Side Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | 5 Glass Door Display Cooler |
|---|---|
| Product Size | 3100*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 2500L |
| Product Name | Glass Door Reach-in Cooler And Freezer |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ Or -18~ -22℃ |
| Volume | Customized |
| Comprssor | Copeland / Bitzer |
| Product Size | Any Doors Can Do |
| Product Name | 3 Glass Swing Door |
|---|---|
| Size | 1800*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Product Size | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 400L Bakery Refrigerator |
| Power | 650W |
| Product Size | 1000*700*2023mm |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Volume | 800L Convienience Store Display Refrigerator |
| Power | 400W |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330 L |