| Product Name | 3 Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1710*720*2063mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1500L |
| Product Size | 900*520*835mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 208L |
| Power | 190W |
| Product Name | 3 Glass Swing Door |
|---|---|
| Size | 1800*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Product Name | 3 Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1710*720*2063mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1500L |
| Product Name | Single Upright Fridge Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 260W |
| Volume | 500L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Upright Glass Door Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 800W |
| Volume | 1000L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 250 ~ 350W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | Three Glass Door Under Counter Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 350 ~ 400W |
| Door Type | 3 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | 3 Door Upright Display Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 650W |
| Volume | 1500L Commercial Stainless Steel Refrigerator Freezer |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 450L Glass Door Fridge |