| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 600*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 300L Glass Door Fridge |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1860*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 600L Glass Door Fridge |
| Product Name | 3 Door Upright Display Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -20 ℃ |
| Power | 110W |
| Volume | 1500L |
| Door Type | Three Layer Glass With Heating Film |
| Product Name | Reach In Refrigerator 3 Doors |
|---|---|
| Size | 1800*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Product Name | Back Bar Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 330 L |
| Product Name | Under Counter Table |
|---|---|
| Product Size | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Compressor | GMCC / Embraco / Secop |
| Product Name | Convenience Store Display Cooler |
|---|---|
| Size | 1800*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Beverage Glass Door Refrigerator |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Product Name | Supermarket Vertical Glass Door Display Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ |
| Volume | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Product Size | 2500*1000*2100mm |
| Product Name | Commercial Stainless Steel Upright Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ |
| Power | 900W |
| Volume | 1300L |
| Door Type | Sliding Glass Door |
| Product Name | Two Glass Door Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1340*720*2000mm |
| Temperature | -18~ -25℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |