| Product Name | Commercial Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Size | 2500*700*2100mm |
| Temperature | 2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Product Name | Single Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 585*605*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 360L |
| Product Name | Three Glass Door Display Chiller |
|---|---|
| Product Size | 1880*720*2000mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1600L |
| Product Name | 2 Glass Door Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 1000L Glass Door Fridge |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 280L Glass Door Fridge |
| Product Name | 3 Glass Door Supermarket Display Cooler |
|---|---|
| Product Size | 1800*700*2130mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1500L |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 600*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 280L Glass Door Fridge |
| Product Name | Three Glass Door Display Chiller |
|---|---|
| Product Size | 1880*720*2000mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1600L |
| Product Name | Double Side Glass Door Display Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Product Name | 5 Glass Door Display Cooler |
|---|---|
| Product Size | 3100*700*2130mm |
| Temperature | 2~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 2500L |