| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Three Swing Door |
| Temperature | +2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Swing Door |
| Temperature | 2~ +10℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Copeland |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz |
| Door | Double Glazed Glass With Aluminum Door Frame |
| Product Name | Upright Ice Cream Display Freezer |
|---|---|
| Product Size | 1800*700*2130mm |
| Temperature | -18~ -22℃ |
| Cooling Mode | Fan Cooling |
| Compressor | Tecumseh /Embraco/Secop |
| Product Name | Double Glass Door Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 360W |
| Volume | 1000L |
| Door Type | Glass Door |
| Temperature | -2~ +4℃ |
|---|---|
| Cooling System | Fan Cooling |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz |
| Door | Three Swing Door |
| Product Name | Single Upright Fridge Glass Door |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Power | 260W |
| Volume | 500L |
| Door Type | Glass Door |
| Product Name | Double Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Power | 200 ~ 300W |
| Door Type | 2 Pcs Of Glass Door |
| Product Name | Three Glass Door Under Counter Chiller |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Power | 250 ~ 300W |
| Door Type | 3 Pcs Of Glass Door |
| Product Size | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Temperature | +5~ +22℃ |
| Cooling System | Direct Cooling With Compressor |
| Volume | 188L Wine Refrigerator |
| Power | 105w |