| Product Name | Salad Counter Table |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ |
| Volume | 250L |
| Power | 280W |
| Cooling Type | Direct Cooling / Fan Cooling |
| Product Name | Supermarket Vertical Glass Door Display Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ |
| Volume | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Product Size | 2500*1000*2100mm |
| Product Size | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 950W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 760W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 800W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Size | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 900W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | Pizza Prep Table Refrigerator |
|---|---|
| Product Size | 900*700*980mm |
| Door Number | 2 Pcs |
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltage | 220~240V/50Hz~60Hz; 110V/60Hz |
| Product Name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ For Undercounter Chiller |
| Volume | 250L |
| Power | 480W |
| Cooling Type | Ventilized Cooling / Fan Cooling Refrigeraton |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 1200*600*1980mm |
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling Convenience Store Display Chiller |
| Volume | 280L Glass Door Fridge |