| Product Name | Undercounter Chiller |
|---|---|
| Temperature | +2 ~ +8 ℃ For Undercounter Chiller |
| Volume | 250L |
| Power | 320W |
| Cooling Type | Ventilized Cooling / Fan Cooling Refrigeraton |
| Product Name | Wall Mounted Refrigerator |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 2500L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 3000*1000*2100mm |
| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |
| Product Name | 4 Door Dual Temperature Cabinet |
|---|---|
| Product Size | 1200*800*2000mm |
| Temperature | 2~ 10℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Power | 550W |
| Volume | 1000L Commercial Stainless Steel Refrigerator Freezer |
| Product Name | Curved Glass Meat Deli Display Fridge 2M |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 8 ℃ Supermarket Refrigeration Equipments |
| Volume | 150L |
| Cooling Type | Fan Cooling Supermarket Refrigeration Equipments |
| Comprssor | Panasonic |
| Product Name | Deep Freezer Frozen Food Island Freezer |
|---|---|
| Temperature | -18 ~ -22 ℃ Supermarket Refrigeration Equipment |
| Cooling Type | Fan Cooling Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Tecumseh |
| Refrigerant | R404A |
| Product Name | Commercial Refrigerator For Fruit And Drink |
|---|---|
| Temperature | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 1059L Supermarket Refrigeration Equipment |
| Comprssor | Copeland |
| Product Size | 2000*1000*2100mm |
| Product Name | Upright Fridge |
|---|---|
| Product Size | 600*800*2000mm |
| Temperature | 0~ 10℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 450L Commercial Upright Fridge |
| Product Size | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Temperature | +2~ +8℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Power | 800W |
| Compressor | Secop(Embraco) |
| Product Name | 3 Door Upright Display Freezer |
|---|---|
| Temperature | -12 ~ -20 ℃ |
| Power | 110W |
| Volume | 1500L |
| Door Type | Three Layer Glass With Heating Film |